Kontakt

Użyj formularza po prawej stronie, aby wysłać wiadomość.

Pl. Inwalidów 10
Warszawa
Poland

+48 501 670 625

Dr Eliyahu M. Goldratt (1948-2011) był izraelskim fizykiem, który zastosował znane z nauk ścisłych podejście naukowe do rozwiązywania problemów na co dzień trapiących firmy biznesowe, organizacje nienastawione na zysk oraz zwykłych ludzi.

Goldratt jest określany mianem „geniusza” (Business Week), „guru biznesu” (magazyn Fortune), „rzeźnika świętych krów” (anonimowe), czy „Einsteina biznesu” (Marek Kowalczyk). Był doskonałym mówcą i autorem licznych bestsellerów. Przede wszystkim był liderem biznesu, który niezliczonej ilości firm pomógł zwielokrotnić zyski.

202729_511814475502745_1852526429_o.jpg

Spotkania Mastermind

Jeśli jesteś podobny do mnie, możesz mieć problemy w biznesie i/lub w projektach, które po prostu nie chcą odejść. Ciągle o nich myślisz, ale masz wrażenie, że kręcisz się w kółko. Są takie dni, że masz już tego dosyć.

  • Czy nie chciałbyś, aby uzyskać świeżego spojrzenia na zagadnienia, z którymi się zmagasz?

  • Czy nie chciałbyś, aby napić się kawy, wyrzucić z siebie swój problem i zaprząc do myślenia nad jego rozwiązaniem panel doświadczonych doradców?

Teraz możesz. To właśnie jest cel naszej grupy. Będziemy słuchać swoich problemów i podpowiadać możliwe rozwiązania. Moderator będzie pilnować, żeby dyskusja była na temat. Po spotkaniu otrzymasz krótkie podsumowanie wyników.

Filozofią działania naszej grupy jest teoria ograniczeń Goldratta (TOC), ale jej znajomość nie jest wymagana, aby skorzystać z udziału w spotkaniu.

Dołącz teraz, albo dalej kręć się w kółko — jeśli Ci się to podoba.

Następne spotkania

Nasze lokalizacje